0002061101-11-Y0-D
Molex
Product No:
0002061101-11-Y0-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2102 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series 1561
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG