ZCAS150.XP
Littelfuse Inc.
型号:
ZCAS150.XP
描述:
FUSE BRD MNT 150A 32VDC 1 PC CAR
用户指南
Mfr Littelfuse Inc.
Color -
Series ZCASE
Package Bulk
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t 75000
Mounting Type Bolt Mount
Response Time -
Package / Case Module
Product Status Active
Approval Agency -
Size / Dimension 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
DC Cold Resistance 0.32 mOhms
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 150 A
Operating Temperature -40°C ~ 125°C