Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
Z32041433300J2CC06
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 330 OHM 3W 5% AXIAL
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.532
10
0.44365
25
0.38
50
0.342
100
0.297635
250
0.265962
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Series | Z300-C |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Features | Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 330 Ohms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.189" Dia x 0.512" L (4.80mm x 13.00mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |