WR02W2434FAL
Walsin Technology Corporation
型号:
WR02W2434FAL
描述:
RES 2.43M OHM 1% 1/20W 0201
Features -
Tolerance ±1%
Resistance 2.43 MOhms
Composition Thick Film
Power (Watts) 0.05W, 1/20W
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Product Status Active
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package 0201
Temperature Coefficient ±200ppm/°C