E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.1635
10
2.83195
25
2.68736
50
2.55569
100
2.437225
250
2.331794
500
2.134175
1000
2.028782
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Series | WBL |
| Circuit | DPDT |
| Package | Bulk |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Switch Function | On-Mom |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Base Product Number | WBL2 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Current Rating (Amps) | 300mA (DC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Illumination Type, Color | LED, Green/Yellow |