VE-21Y-MU-F2
Vicor Corporation
型号:
VE-21Y-MU-F2
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
Type Isolated Module
Series VE-200™ (200W)
Package Bulk
Features OCP, OTP, OVP, SCP
Efficiency 90%
Applications ITE (Commercial)
Mounting Type Through Hole
Power (Watts) 132 W
Package / Case Full Brick
Product Status Active
Size / Dimension 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1 3.3V
Base Product Number VE-21Y
Voltage - Isolation 3 kV
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) 32V
Voltage - Input (Min) 21V
Current - Output (Max) 40A