E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
21.7265
10
19.7334
30
18.846414
40
17.8486
80
17.183362
230
16.074788
440
13.720375
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Series | ULV4 |
| Circuit | DPDT |
| Package | Tray |
| Features | - |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Switch Function | On-On |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Wire Leads |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Base Product Number | ULV4 |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3 VDC |