Texas Instruments
型号:
TXB0302DQMR
封装:
8-X2SON (1.8x1.2)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8X2SON
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.7505
10
0.66215
25
0.62168
100
0.507395
250
0.471314
500
0.401128
1000
0.3209
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Auto-Direction Sensing |
| Data Rate | 100Mbps |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Channel Type | Bidirectional |
| Input Signal | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Product Status | Active |
| Voltage - VCCA | 0.9 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.9 V ~ 3.6 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TXB0302 |
| Channels per Circuit | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-X2SON (1.8x1.2) |