ITT Cannon, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.761
10
10.4215
25
10.0206
50
9.61989
100
9.085515
250
8.283848
500
7.749397
1000
7.108071
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Type | Backshell, Cable Clamp |
| Color | Black |
| Series | Trident Ringlock (TR) |
| Package | Bag |
| Plating | - |
| Features | Clamp Screws |
| Includes | 6 pcs - 1 Backshell, 3 Clamp Bars, 2 Screws |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Shielding | Unshielded |
| Cable Exit | 180° |
| Thread Size | - |
| Cable Opening | 0.669" (17.00mm) |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.189" (30.20mm) |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | TR16A |
| Shell Size - Insert | 16 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| For Use With/Related Products | Discrete Wires or Jacketed Cables |