Texas Instruments
型号:
TPS53632RSMT
封装:
32-VQFN (4x4)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC REG CTRLR BUCK I2C 32VQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.448
10
6.7298
25
6.4163
100
5.57137
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | D-CAP+™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Clock Sync | No |
| Output Type | PWM Signal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Phases | 3 |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good, Ramp |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Number of Outputs | 3 |
| Serial Interfaces | I²C |
| Base Product Number | TPS53632 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 1MHz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (4x4) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.5V ~ 24V |