Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
9.3005
10
8.72195
50
7.17136
100
6.20217
500
5.233113
1000
4.845475
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | TP |
| Package | Bulk |
| Features | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 20 Ohms |
| Composition | Thick Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Radial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 1.000" L x 0.240" W (25.40mm x 6.10mm) |
| Height - Seated (Max) | 1.020" (25.91mm) |
| Operating Temperature | - |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | - |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |