Texas Instruments
型号:
TMUX136RSER
封装:
10-UQFN (2.0x1.5)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC SWITCH SPDT X 2 9.5OHM 10UQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.0545
10
0.94145
25
0.89338
100
0.73397
250
0.686128
500
0.606328
1000
0.478686
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Crosstalk | -37dB @ 240MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 6.1GHz |
| Package / Case | 10-UFQFN |
| Product Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Charge Injection | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | TMUX136 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 10-UQFN (2.0x1.5) |
| On-State Resistance (Max) | 9.5Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2.3V ~ 4.8V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 2µA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 1.6pF, 1.6pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |