Texas Instruments
型号:
TLV9004IRTER
封装:
16-WQFN (3x3)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16WQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.1685
10
1.04595
25
0.99332
100
0.815765
250
0.762584
500
0.673911
1000
0.532038
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 60µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TLV9004 |
| Current - Input Bias | 5 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Voltage - Input Offset | 400 µV |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |