Infineon Technologies
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
68.286
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | OPTIREG™ |
| Package | Box |
| Board Type | Fully Populated |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive Adjustable |
| Channels per IC | 1 - Single |
| Voltage - Input | 2.75V ~ 42V |
| Current - Output | 70mA |
| Voltage - Output | 1.2V ~ 20V |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | TLT807B0EPV |
| Base Product Number | TLT807 |