Infineon Technologies
型号:
TLS850B0TE33BOARDTOBO1
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
TLS850B0TE33 BOARD
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | - |
| Package | Box |
| Board Type | Fully Populated |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive Fixed |
| Channels per IC | 1 - Single |
| Voltage - Input | 3V ~ 40V |
| Current - Output | 500mA |
| Voltage - Output | 3.3V |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | TLS850B0TEV33 |
| Base Product Number | TLS850 |