Texas Instruments
型号:
TLIN10283DDARQ1
封装:
8-SO PowerPad
批次:
-
描述:
IC TXRX HALF 1/1 8SO POWERPAD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.634
10
1.4687
25
1.38548
100
1.180565
250
1.108536
500
0.969969
1000
0.80369
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LIN |
| Data Rate | 100kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 5.5V ~ 28V |
| Base Product Number | TLIN10283 |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |