E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4465
10
0.42845
25
0.40356
100
0.35017
250
0.31768
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Standard |
| Series | TL2233 |
| Circuit | DPDT |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Switch Function | On-Mom |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Gull Wing |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Color - Actuator/Cap | White |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |