Texas Instruments
型号:
TL074HIDR
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.3895
10
0.3154
25
0.2888
100
0.214985
250
0.194864
500
0.161272
1000
0.120944
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | J-FET |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 937.5µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TL074 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 5.25 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Output / Channel | 26 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |