Texas Instruments
型号:
TL071HIDBVR
封装:
SOT-23-5
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.3895
10
0.2907
25
0.26258
100
0.181355
250
0.152722
500
0.12407
1000
0.095437
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | J-FET |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.4mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 5.25 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |