Texas Instruments
型号:
THVD1410D
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.1635
10
2.8386
25
2.68318
100
2.32541
250
2.206166
500
1.979572
1000
1.66952
2500
1.586044
5000
1.526422
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS485 |
| Data Rate | 500kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | THVD1410 |
| Receiver Hysteresis | 30 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |