Texas Instruments
型号:
THS4222D
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.389
10
3.9387
25
3.72362
100
3.227055
250
3.061584
500
2.747134
1000
2.31686
2500
2.201017
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Slew Rate | 990V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 230 MHz |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 14mA (x2 Channels) |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | THS4222 |
| Current - Input Bias | 900 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | 120 MHz |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 15 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |