Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
17.594
10
17.04205
25
16.49238
50
15.94271
100
14.293415
250
13.74365
500
13.468758
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | TG |
| Current | 6 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cCSAus, CE, UR |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |