Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.622
10
2.356
25
2.223
100
1.894015
250
1.7784
500
1.5561
1000
1.28934
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | CANbus |
| Data Rate | 1Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | TCAN334 |
| Receiver Hysteresis | 120 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |