onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4845
10
0.37715
100
0.226385
500
0.209646
1000
0.142566
2000
0.131242
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - |
| Power - Max | 250 mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-923 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | SZNZ9 |
| Impedance (Max) (Zzt) | 60 Ohms |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | SOD-923 |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 6.2 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 3 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |