onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.7505
10
0.65075
100
0.450585
500
0.376466
1000
0.320397
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | ±5% |
| Power - Max | 3 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | SZ1SMB5935 |
| Impedance (Max) (Zzt) | 23 Ohms |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | SMB |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 27 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 20.6 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 200 mA |