E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.0315
10
12.5799
25
12.02738
50
11.40513
100
10.990455
250
10.299216
500
9.538893
1000
8.55475
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Series | SV4 |
| Circuit | SPST-NO |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Switch Function | Off-Mom |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Base Product Number | SV4F23 |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.00mm Dia |
| Illumination Type, Color | LED, White |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3.1 VDC |