SchmalzTech, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.7405
40
4.6455
100
4.5505
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | SchmalzTech, LLC |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Plating | Plated Through Hole (PTH) |
| Hole Diameter | 0.040" (1.02mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Circuit Pattern | Pad Per Hole (Round) |
| Proto Board Type | Breadboard, General Purpose |
| Size / Dimension | 6.00" L x 1.00" W (152.4mm x 25.4mm) |