Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.1465
10
5.55275
25
5.29454
100
4.59705
250
4.390482
500
4.003072
1000
3.486557
2500
3.357424
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | FlatLink™ |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 75LVDS84 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |