Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.8045
10
5.21075
25
4.92632
100
4.2693
250
4.05042
500
3.634415
1000
3.065175
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | FlatLink™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 75LVDS83 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 5/0 |