Texas Instruments
型号:
SN75C1406DW
封装:
16-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/3 16SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.755
10
2.4719
25
2.33168
100
1.986545
250
1.865344
500
1.632176
1000
1.352372
2500
1.259111
5000
1.212476
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 15V |
| Base Product Number | 75C1406 |
| Receiver Hysteresis | 1 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |