Texas Instruments
型号:
SN75C1168NS
封装:
16-SO
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.99
10
3.5815
25
3.3858
100
2.93417
250
2.783728
500
2.497835
1000
2.106616
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | - |
| Data Rate | 10Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | 75C1168 |
| Receiver Hysteresis | 60 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |