Texas Instruments
型号:
SN75C1168DBR
封装:
16-SSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.653
10
1.482
25
1.39802
100
1.19111
250
1.118416
500
0.978614
1000
0.810854
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | 75C1168 |
| Receiver Hysteresis | 60 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |