Texas Instruments
型号:
SN75472PE4
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
NAND GATE BASED PERIPHERAL DRIVE
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
807
0.3515
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Protocol | - |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Drivers/Receivers | 2/1 |