Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.4935
10
4.03275
25
3.81254
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | - |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | SN75182 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |