Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.5555
10
2.299
25
2.16866
100
1.847655
250
1.734928
500
1.518062
1000
1.257819
2500
1.171074
5000
1.127707
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | 75000 |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | SN75150 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |