Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.154
10
2.83385
25
2.67862
100
2.321515
250
2.20248
500
1.976304
1000
1.666756
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | 75000 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | - |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | SN75113 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |