Texas Instruments
型号:
SN74GTL2010PWR
封装:
24-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSLATOR BIDIR 24TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.1565
10
1.93705
25
1.8278
100
1.55724
250
1.46224
500
1.27946
1000
1.060124
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 74GTL |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Data Rate | - |
| Output Type | Open Drain |
| Channel Type | Bidirectional |
| Input Signal | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 5 V |
| Voltage - VCCB | 1 V ~ 5 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 74GTL2010 |
| Channels per Circuit | 10 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |