Texas Instruments
型号:
SN74AXC4T774QPWRQ1
封装:
16-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSLATOR BIDIR 16TSSOP T&R
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.4915
10
1.33475
25
1.26692
100
1.040725
250
0.972876
500
0.85975
1000
0.678756
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74AXC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Data Rate | 310Mbps |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Channel Type | Bidirectional |
| Input Signal | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - VCCA | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 74AXC4T774 |
| Channels per Circuit | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |