Texas Instruments
型号:
SN74AVC2T244DQER
封装:
8-X2SON (1.4x1)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSLATOR UNIDIR 8X2SON
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.0355
10
0.9272
25
0.88008
100
0.723045
250
0.675868
500
0.597265
1000
0.471532
2500
0.440097
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 74AVC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Data Rate | 380Mbps |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Channel Type | Unidirectional |
| Input Signal | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Product Status | Active |
| Voltage - VCCA | 0.9 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.9 V ~ 3.6 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 74AVC2T244 |
| Channels per Circuit | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-X2SON (1.4x1) |