Texas Instruments
型号:
SN65MLVD200D
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.833
10
5.2364
25
4.95064
100
4.29058
250
4.070522
500
3.652465
1000
3.080384
2500
2.92637
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS, Multipoint |
| Data Rate | 100Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65MLVD200 |
| Receiver Hysteresis | 25 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |