Texas Instruments
型号:
SN65LVDT386DGGR
封装:
64-TSSOP
批次:
-
描述:
IC RECEIVER 0/16 64TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.868
10
9.9902
25
9.576
100
8.43714
250
8.023016
500
7.505399
1000
6.884251
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDT |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 250Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDT386 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 64-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 0/16 |