Texas Instruments
型号:
SN65LVDS84AQDGGR
封装:
48-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC DRIVER 4/0 48TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.2795
10
5.643
25
5.3352
100
4.62384
250
4.38672
500
3.936192
1000
3.31968
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | Automotive, AEC-Q100, FlatLink™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS84 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |