Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.9945
10
5.37985
25
5.0863
100
4.408095
250
4.182014
500
3.7525
1000
3.164764
2500
3.006522
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 630Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS389 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 38-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 8/0 |