Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.622
10
2.35125
25
2.21806
100
1.88974
250
1.774448
500
1.552642
1000
1.286471
2500
1.19775
5000
1.153395
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 400Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS34 |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |