Texas Instruments
型号:
SN65LVDS348PWR
封装:
16-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC RECEIVER 0/4 16TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.142
10
3.7221
25
3.51918
100
3.049785
250
2.893396
500
2.596255
1000
2.189608
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 560Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS348 |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |