Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.61
10
3.2452
25
3.06774
100
2.65867
250
2.522364
500
2.263318
1000
1.908816
2500
1.813379
5000
1.745207
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 100Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS32 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |