Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.6315
10
2.36075
25
2.22756
100
1.89772
250
1.781896
500
1.559159
1000
1.291876
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 400Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS31 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |