Texas Instruments
型号:
SN65LVDS179DGKR
封装:
8-VSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8VSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.7715
10
3.38675
25
3.20188
100
2.77514
250
2.632792
500
2.362403
1000
1.992388
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 150Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS179 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |