Texas Instruments
型号:
SN65LVDS179D
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.75
10
4.2655
25
4.03256
100
3.49486
250
3.315614
500
2.975096
1000
2.509121
2500
2.383664
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 150Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS179 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |