Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.8545
10
4.35955
25
4.12148
100
3.571905
250
3.388726
500
3.040703
1000
2.564449
2500
2.436228
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | - |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDM31 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |